Celeb / Híresség

Gáspár Győző elárulta az igazságot a „Kossuth-díjáról”

Miközben Gáspár Bea élete nagy álmát váltotta valóra az Edda-slágerrel, a színfalak mögött elszabadult az őrület. Gáspár Győző eközben egyenesen a Békemenetről érkezett a stúdióba, és bár a telefonja a gratulációktól izzott, kiderült: egy profi internetes trollkodás „áldozata” is lett. Kossuth-díjról, megsértődött gratulálókról és egy Ricky Martinnal közös duett tervéről mesélt a showman.

 

 

 

A Nagy Duett március 15-i adása nemcsak az ünnepi hangulat, hanem a mezőny egyik legmerészebb váltása miatt is emlékezetes marad. Gáspár Bea és Peter Šrámek ugyanis hátrahagyták a mulatós világot, és igazi rocksztárként, az Edda Művek himnuszával szántották fel a színpadot. Bea elárulta: régi vágya teljesült ezzel a dallal, ám az este legnagyobb show-ját mégis a férje szolgáltatta a háttérben.

Azt hitték, ő a nemzet művésze

Győzike fáradtan, de lelkesen esett be az élő adásra, hiszen egész napját a nemzeti ünnepnek és a Békemenetnek szentelte. Elmondása szerint a telefonja egy pillanatra sem hallgatott el:

„Egész nap csörgött a mobilom, mindenkit kinyomtam. Olyan volt, mintha szülinapom lenne, folyamatosan jöttek az üzenetek” – mesélte Győző.

A titok nyitja egy profin megszerkesztett fotó volt, amely futótűzként terjedt a neten. A képen Orbán Viktor logója szerepelt, és úgy tűnt, mintha Győzike is Kossuth-díjat kapott volna. A showman értetlenül állt a dolog előtt: „Hát mi az anyámnak kapok én Kossuth-díjat?” – tette fel a költői kérdést. Hiába próbálta tisztázni, hogy a kép hamisítvány, a gratulálók közül sokan még meg is sértődtek, amikor kiderült az igazság. Egy másik manipulált fotón pedig már egyenesen a Talpra magyart énekelte.


Irány Salgótarján és a világhír!

Győzike a felkészülési héten sem maradt csendben, bár Bea gyorsan leállította a kéretlen tanácsokat. A házaspár öt hónap után látogatott haza Salgótarjánba, ahol Győző sajátos stílusában köszöntötte az otthonukat:

„Szia lakás! Bemutatom neked Jennifer Lopezt!” – poénkodott Beával, aki már kész énekesnőként tért vissza a falak közé.

A showmannek a jövőre nézve is vannak tervei: egy igazi megaslágert vizionál, amihez nem kisebb világsztárt, mint Ricky Martint kérné fel egy duettre. Bízik benne, hogy Bea és Péter továbbjutnak, mert – mint mondta – ez egy jó nap volt, és látni akarja, milyen dalt kapnak legközelebb A Nagy Duett színpadán.

Gáspár Bea és Peter Srámek továbbra is elszántan küzdenek a győzelemért, és a népszerű show-műsor vasárnap esti adásában már be is keményítenek: az ötödik élő show-ban szakítanak a mulatós világgal, és belekóstolnak egy kicsit a rockzenébe az Edda Művek egyik legnagyobb slágerével, A kör közepén állok című dallal.

forrás: blikk.hu



VÉLEMÉNY, HOZZÁSZÓLÁS?