Augusztus 12. és 17. között visszatér a Most Wanted – A hajsza forgatása, az RTL nagyszabású menekülős realityje, amelyben Sebestyén Balázs és nyomozótársai – Frohner Fecó és Pápai Joci – ismét országos üldözőakciót indítanak 24, narancsságra overallban menekülő híresség ellen.
A hajsza azonban nemcsak rajtuk múlik. A lakosság ismét dönthet arról, hogy melyik oldalra áll: az üldözőkére vagy a menekülőkére. A hajsza teljes ideje alatt számítunk a segítségükre!
Ha az üldözőket támogatná
-
Értesítse a nyomozócsapatot a celebtanúvonalon, ha felismeri vagy észleli a menekülő celebeket – 0670-7099-299
-
Ossza meg velünk, merre látta őket vagy milyen információval tudja segíteni az elfogásukat (az RTL hivatalos közösségi oldalain és a műsor hivatalos oldalán).
Ha a menekülőket támogatná
-
Segítsen nekik elrejtőzni;
-
Biztosítson számukra menedéket, ételt vagy italt;
-
Adjon kölcsön telefont, útbaigazítást vagy bármilyen segítséget, amely elősegítheti a szökésüket.
A hajsza kimenetelét akár egyetlen lakossági bejelentés vagy egy jól időzített segítség is megváltoztathatja!
Ha tehát a forgatás során találkozik a celebbűnözőkkel vagy az üldözőkkel, hívja a következő telefonszámot, ez a Hajsza forródrótja: 0670-7099-299.
A Most Wanted – A hajsza új évada hamarosan az RTL-en. Augusztus 12. és 17. között bárki a Hajsza részévé válhat. Ön kit segít majd? Az üldözőket vagy a menekülőket?
A 2026-os év celebbűnözői – nem az elengedésük sorrendjében
-
Szuperák Barbi és Jolly
-
Frey Timi és Zsigmond Angi
-
Nádai Anikó és Törőcsik Dani
-
Jakupcsek Gabriella Sváby Andrással és Karcsikával
-
Turai Barna és Linczényi Márkó
-
Bárdos Ildi és Kulcsár Edina
-
Pumped Gabó és Kiss “Tudós” Laci
-
Solti Ádám és Józan Laci
-
Gáspár Laci és Valkusz Milán
-
Nagy Bogi és Vini
-
Whisperton és apukája






