Celeb / Híresség

Luxusóra, világkörüli út, El Clásico jegy: többmilliós szülinapi ajándékot kapott Kőgazdag Csabi

Herceg Csaba, akit legtöbben a Kőgazdag fiatalok című műsorból ismerhetnek, a 23. születésnapját fényűző körülmények között ünnepelte, amely során elképesztő ajándékokkal halmozták el. A sportautók és a luxusélet szerelmese nemcsak egy új Rolex órával gazdagodott, hanem egy fényűző világ körüli utazást is kapott feleségétől, Herceg Letíciától, aki New Yorkba és Miamiba szóló utazással lepte meg a férjét. Az ünneplés a pár luxusotthonának kertjében zajlott, ahol lufik és egy hatalmas molinó is emelte az esemény fényét.

 

Herceg Csaba a közösségi oldalán osztotta meg a rajongóival a részleteket a különleges szülinapi bulijáról, és nem rejtette véka alá boldogságát. Nem akármilyen ajándékokat kapott.

„Hamarosan indulunk New Yorkba és Miamiba! Ezt kaptam a szerelmemtől!” – lelkesedett a luxusútért a Kőgazdag fiatalok 23. szülinapját ünneplő sztárja.

Fényűző szülinap

A világ körüli utazás és az új Rolex óra mellett a felesége, Herceg Letícia egy másik különleges ajándékkal is készült: jegyeket vásárolt a Real Madrid és a Barcelona közötti El Clásico-mérkőzésre, amely a világ egyik legnívósabb futballeseménye. Csaba, aki köztudottan rajong a spanyol fociért, különösen nagyra értékelte ezt a gesztust.

„Emellett ebben az évben ő vette a jegyeket a Real Madrid–Barcelona El Clásico meccsre… Egyszerűen nem tudom, mivel tudnám meghálálni Istennek, hogy őt adta nekem, aki feltétel nélkül, tiszta szívből szeret” – áradozott a tehetős fiatal.

A jegyek ára félmillió forintnál kezdődik, így nem meglepő, hogy a férfi hálás szavakkal méltatta feleségét, akit élete legnagyobb ajándékának nevezett.

„Az álmaimat teljesíti, de nincs mit meghálálnia, nekem van mit meghálálom! De arra lesz egy élet előttünk… Ember nem érezhet ember iránt ilyen szeretet, mint én irántad… Egy mosolyod többet ér a világon mindennél, és felér a világ összes pénzével! A legnagyobb büszkeségem az, hogy te vagy a feleségemNélküled semmi nem lennék, ugyanis te adsz okot minden nap arra, hogy motivált legyek és mosolyogjak. Nélküled sehol nem tartanék, mert te vagy az áldás az életemben. Nincs nagyobb ajándék annál, hogy te vagy a feleségem, és veled töltöm a mindennapjaimat életem végéig. Amíg élek, számíthatsz rám és melletted leszek, megvédelek mindentől, és gondoskodok róla, hogy boldog legyél” – idézte Csaba szerelmes szavait a Ripost.

forrás



VÉLEMÉNY, HOZZÁSZÓLÁS?