Belföld

Borzasztóan rossz hír érkezett a Mi kis Falunk rajongóinak!

Az RTL Magyarország leleplezte a 9. X-Faktor premieridőpontját, mely október 5-én szombaton 20 órakor lesz. Ez pont ugyanaz a sáv, melyben jelenleg A mi kis falunk látható az RTL Klubon. Ez szinte biztosan azt jelenti, hogy a szeptember 28-án vetített 5. epizódja után szünetre vonul a heti falus sorozat.

 

 

 
Természetesen az is elképzelhető, hogy egy másik időpontban folytatják a Pajkaszeget bemutató szériát, de nem valószínű. Főleg azért sem, mert az RTL Magyarország tavaly is pont az akkori szezon 5. része után küldte pihenőre A mi kis falunkat. Az, hogy 8 helyett 17 epizódos legyen egy-egy évad, valószínűleg csak egy hosszabb, köztes szünettel oldható meg. Így mondhatni, hogy ez az ára annak, hogy dupla annyi friss rész érkezzen a sorozatból egy-egy televíziós szezon alatt. Amint biztosan kiderül, hogy szeptember 28-án tényleg szünetre megy-e A mi kis falunk, azonnal megírjuk.-írja a sorozatwiki

 

 

 

forrásVÉLEMÉNY, HOZZÁSZÓLÁS?