Belföld, Hírek

Budapesti kannibál: újabb sokkoló részletek derültek ki a kórházi beteghordozóról

A legfrissebb információk szerint a gyanúsított evett is az emberi testrészekből. Csak erős idegzetűeknek!

 

Újabb felkavaró részletek derültek ki arról a 30 éves budapesti férfiról, akinek a lakásán preparált emberi testrészeket találtak a rendőrök. A gyanúsított a kihallgatásán elismerte, hogy evett is a maradványokból.

A legfrissebb információk szerint a férfi elfogyasztott egy szívet nyersen, amit egy vidéki klinikáról szerzett be

– írja a Blikk.

A hatóságok jelenleg is vizsgálják, hogy a befőttesüvegben talált szív emberi vagy állati eredetű-e, és ha előbbi, akkor kié lehetett.

A nyomozók múlt szerdán fogták el a II. kerületben a férfit, aki egy budapesti kórházban dolgozott beteghordozóként.

A lakásában tartott házkutatás során preparált emberi arcot, arcbőrt, bőröndben tárolt csontokat, egy komplett alsó lábszárat, agyat, kézfejet, valamint koponyákat és a már említett szívet is megtalálták.

A rendőrségi közlemény szerint a férfi rajong az anatómiáért és a patológiáért, és szeret állatokat boncolni.

A gyanú alapján a testrészekhez egyrészt a munkahelyén keresztül, másrészt elhagyatott temetőkben, holttestek kiásásával jutott hozzá Magyarországon és Szlovákiában.

Az elfogott férfit emberi test tiltott felhasználásával gyanúsították meg, és a bíróság bűnügyi felügyeletét rendelte el. A rendőrök lefoglalták a számítógépeit, telefonjait és adathordozóit is, ezek vizsgálata még tart.

forrás



VÉLEMÉNY, HOZZÁSZÓLÁS?